KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17569386

nr 1756 9386

Mari Simmulson

(1911-2000), Sverige

(tillskriven), ej signerad, akvarell, Kvinnor, 51x62 cm, yttermått inklusive ram: 54x66

Utrop:

1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 1.600 kr (per 13:32:35)
Uppdatera
Visning

fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2

Auktionen
avslutas:

måndag 2 februari kl 18:24:08

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Mari Simmulson

Läs mer om Mari Simmulson